Zwycięzcy

Wyniki finałów VII Ogólnopolskiego Turnieju Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości:

Kategoria Debel Mężczyzn 110+

Paweł Gajewicz / Piotr Nakręcki – Jerzy Bratosiewicz / Robert Peszke 63 64

Kategoria MIKST 80+

Aleksandra Wąsacz / Zbigniew Więcław – Elżbieta Perzyńska / Dariusz Kilanowski 75 57 10-6

Kategoria Debel Mężczyzn 90+

Marek Rosiak / Grzegorz Soszka – Jacek Marcinkowski / Grzegorz Marek 76(3) 63

Kategoria Debel Mężczyzn PRO-AM

Wojciech Lutkowski / Robert Urbański – Gabriel Hetnar / Grzegorz Święcicki 63 63

Kategoria MIKST PRO-AM

Małgorzata Kanabus / Dariusz Lewandowski – Joanna Kowal / Adrian Osak 64 24 10-6

III miejsce

Marta Demianiuk / Tomasz Taczanowski

 

Zwycięzcy

Wyniki finałów VI Ogólnopolskiego Turnieju Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości:

Kategoria Debel Mężczyzn 110+

Cezary Goławski / Stanisław Batorski – Piotr Trojanowski / Jerzy Pawłowski 7/5 7/6(7)

Kategoria MIKST

Elżbieta Perzyńska / Rafał Sitarz – Aleksandra Migdał / Leszek Jędrych 6/2 7/5

Kategoria Debel Mężczyzn 90+

Cezary Pytel / Maciej Sośnicki – Maciej Kalisz / Tomasz Barański 6/4 1/6 10-8

Kategoria Debel Mężczyzn PRO-AM

Leszek Wrzesień / Dariusz Lewandowski – Marcin Jabłoński / Rafał Kabulski 6/4 6/3

 

 

Wyniki finałów V Ogólnopolskiego Turnieju Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości:

gra podwójna – kat. +90

Rafał Sitarz/Ireneusz Górka – Jerzy Bratosiewicz/Gałecki 6/3, 6/0

gra podwójna – kat. +110

Jakub Kaszubowski/ Christian Moeller – Leszek Połaski/Jacek Jaczewski 6/7, 7/6, 10-7

gra mieszana – kat. +80

Katarzyna Kowalczyk/Robert Laskowski – Małgorzata Kanabus/Dariusz Lewandowski 6/2, 6/3

Wyniki finałów IV Ogólnopolskiego Turnieju Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości:

gra podwójna – kat. +90

Tomasz Barański, Sławomir Mróz – Andrzej Kamiński, Cezary Pytel 6:3, 6:2

gra podwójna – kat. +110

Aleksy Kosman, Rafał Sitarz – Jerzy Pawłowski, Piotr Masiak 7:6 (7-4), 7:6 (7-1)

gra mieszana – kat. +80

Alicja Kieraj, Robert Laskowski – Anna Majewska, Dariusz Lewandowski 2:6, 6:4, 10-7


FINALIŚCI EDYCJI 2018

Kat. Mikst

Iza Chojnacka/Robert Laskowski – Ewelina Skaza/Tomasz Barański 6/4, 6/4

Kat. Debel mężczyzn +100

Grzegorz Soszka/John Wenham – Włodzimierz Brzusek/Andrzej Merski 7/6, 6/4

Kat. Debel mężczyzn +120

Waldemar Świerzbiński/Piotr Iwiński – Mirosław Popczyk/Mariusz Gosik 7/6, 7/5

ZWYCIĘZCY EDYCJI 2017

Kat. mikst

Anna Majewska/Rafał Jaworski – Ewa Dalewska/Krzysztof Grygorowicz 6/4, 6/0

Kat. debel +100

Jerzy Bratosiewicz/Robert Peszke – Paweł Bujak/Adam Konarski 7/5, 6/3

Kat. debel +120

Piotr Iwiński/Waldemar Świerzbiński – Dariusz Juszczak/Karol Stopa 7/6(3), 6/4

ZWYCIĘZCY EDYCJI 2016

Kat. mikst

Monika Małek/ Lech Sidor – Małgorzata Pyk/Marcin Jabłoński 6/3, 3/6 10-5

Kat. Debel

Sylwester Sikora/Marek Lipiński – Jan Krakowiak/Tomasz Wawrzyniak 2/6, 7/6 96), 11-9